Ovčelená voda

10.07.2017 10:57
Ovčelená voda se řadí mezi včelí produkty, které jsou užívány spíše okrajově, nicméně jako pojem je včelami upravená voda překvapivě široce známá. Ovčelená voda je součástí lidového léčitelství (apiterapie) a jako mnozí další včelaři na ni nedáme dopustit. 
O včelách se hovoří jako o tvorech se zvláštní energií. Tato energie stojí za léčivými účinky všech včelích produktů. Když necháváme ovčelit vodu, necháváme vlastně energii včel obtisknout do vody. Vodu tedy necháváme po určitou dobu v přítomnosti včel, aby došlo k ovčelení.
Ovčelená voda mění svoje vlastnosti. Taková voda se nezkazí. Dochází ke změně chuťových vlastností - ovčelená voda je chuťově měkčí. Zejména však má tato voda příznivé účinky na zdraví. Podporuje obranyschopnost, odstraňuje únavu, zlepšuje kožní obtíže, mírní bolesti hlavy, kloubů a páteře. Taktéž je vhodná při zažívacích obtížích a cukrovce.
Pokud ji chcete brát preventivně pro zpevnění svého zdraví, doporučujeme užívat štamprli ovčelené vody nalačno po ránu. Pokud ji užíváte pro zmírnění konkrétních problémů, můžete užívat neomezené množství ovčelené vody.
____________________________________________________________________
Objednejte si od nás med a dostanete 0,5 l lahev s ovčelenou vodou zdarma!
Máte zájem o získání většího množství ovčelené vody? Kontaktujte nás!
____________________________________________________________________